انتظارات ما از elder scroll vi چیست؟
الآن از زمان عرضه شدن آخرین DLC بازی skyrim زمان زیادی میگذرد و البته طی این سال ها تنها شاهد رو نمایی از انواع و اقسام elder scroll های online بودیم.امّا چه چیزی از مجموعه ی ششم این بازی انتظار داریم؟
شاید اول همه باید این نکته را بدانیم که احتمالاً نباید منتظر هیچ گونه وسیله ی نقلیه ای از جمله:ارابه،قایق یا کشتی باشیم و حضورشان به اجسامی جامد که هیچ گونه حرکتی ندارند خلاصه خواهد شد.زیرا با توجه به آخرین نسخه ی Fallout که در آن نیز هیچ وسیله ی نقلیه ای وجود ندارد،انگار شرکت بترسادا علاقه ای به وسایل نقلیه ندارد و دوست دارد تا بازیکن ها مجبور باشند تنها از دو پای خود یا برخی جانوران مانند اسب برای حرکت استفاده کنند.البته سخن از Fallout به میان آمد و شاید بد نباشد به این نکته اشاره کنیم که شاید در elder scroll vi هم مانند بازی جدید Fallout سرانجام شخصیت اصلی ما زبان باز کرده و صحبت کند که این می تواند بر جذابیت های بازی بیفزاید.
امّا شاید اولین انتظار ما نقشه ی بازی باشد.نقشه ای از یک ایالت یا شاید دو ایالت کامل.نقشه ای که انتظار می رود از نقشه های قبلی بزرگ تر (البته نه به اندازه ی dagger fall که نقشه ای بسیار بزرگ را داراست.) و کامل تر باشد که جزئیات بیشتری نسبت به بازی های گذشته داشته باشد.
شاید انتظار بعدی تنوع بیشتر در لباس ها؛ زره ها؛ اسلحه ها؛ جادو ها و. باشد. شاید هم دوباره شرکت بترسادا این کار رو به عهده مودساز ها گذاشته و زیاد خودش رو خسته نکنه!
انتظار دیگه بعد از گرافیک بهتر مربوط به مکانیک بازی خواهد بود و باید دید آیا شرکت بترسادا سعی می کنه با یک مکانیک جدید کمی تنوع به بازی elder scroll vi بده یا همچنان به شیوه ی سابق خودش ادامه خواهد داد.
زمان داستان بازی هم موضوع دیگریست که همه منتظر خواهد بود تا آینده ی تمریل را ببینند تا بفهمند در نهایت نبرد میان استورم کلاک و امپراطوری کدام یک بر اسکایریم چیره می شود و یا چه بر سر امپراطوری می آید و در نهایت آیا امپراطوری در زیر سایه ی الف ها و تالمر ها نابود می شود یا با قیامی جدید امپراطوری نجات میابد یا شاید امپراطوری جدیدی جایگزین شود.
البته اگر مانند elder scroll online بازی در زمان پیش از اسکاریم ساخته شود احتمالاً کمی علاقه مندان به این بازی را نا امید کند.
در نهایت فعلاً اینطور به نظر نمی رسد که حتّی تا پایان امسال خبر جدیدی از elder scrolls vi بشنویم امّا به احتمال ۹۰ درصد بازی elder scroll online دیگری در راه خواهد بود!


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ پایگاه اطلاع رسانی رسمی محمد گودرزوند چگینی « ﻳَﺪُ ﺍﻟﻠﻪِ ﻓَﻮﻕَ ﺃَﻳْﺪِﻳﻬِﻢْ » 後來你不在 دور همی هشتم 4 تی کال | T-Cal اخبار تکنولوژی دنیا سبزسبز مدرسه تعلیم و تربیت‏ گروه حفاظتی سپاس کارآفرینی